10 Aralık 2010 Cuma

BİRAZ TARZIN DIŞINDA...


Hatırlarsınız hala olduğumda nasıl heyecanlanmıştım koşa koşa gitmişti İstanbul'a...Çok kalamayacaktımm İstanbul'da doyamayacaktım meleğime ama olsun kararlıydım mevlüdüne kadar bekleyecektim kızımın :))) Tam o sırada ne yapalım mevlütte ne dağıtılacak şeker olacak mı olmayacak mı derken ( tabiii herkesin tek torunu, yeğeni, kızı olunca ortalık biraz karışıyor ) anneme dedim ki hadi kaldın Eminönü'ne gidelim. Hem ben de gelmişken eksiklerimi tamamlarım. Gittik gezdik şekerleri yaptıralım derken aa biz bunu kendimiz yaparız yahu deyiverdim herkes bana bakakaldı. Malzemeleri satan kadın da beni destekleyince iş sadece nasıl bir şey yapılacağına karar vermeye kaldı. Sonunda herkesin ortak zevkinde karar kılındı ama ben hala biberonlu olanı beğeniyorum, çaktırmayın ama olur mu ;)


İşte böyle başladı nikah şekeri bebek şekeri yapma hikayesi sonrasında da bazen nikah hediyesi olarak bazen yardımcı olmak için bir sürü nikah şekeri, bebek şekeri vs yapıldı ama sadece 3 tanesini fotoğraf arşivimde bulabildim. :)))
Ben de sizlerle paylaşmak istedim arada sırada değişiklik yapmak lazım değil mi?:) Bugün tarzımızın dışında bambaşka bir post yayınlamak güzel oldu :))))Herkese kocaman sevgiler.... :)))
P.S: Hatırlar mısınız bilmem ama uzun zaman önce size fotoğraflı kurabiye nasıl yapılır diye bir post yayınlayacağıma dari söz vermiştim. Bir sonraki postta bu sözümü tutacağım merak eden varsa buyursunlar efeniiimmmmm :)))

4 Aralık 2010 Cumartesi

BEN HAYATA YENİDEN DÖNDÜM VE ÖZLEDİM HEPİNİZİ!!! :)))


Aslında yok öyle özel bir nedeni hayatın akışına bıraktım kendimi; biraz kızdım, biraz güldüm, biraz sıkıldım, biraz çabaladım vs... Biliyorum çok oldu ara vereli özledim hepinizi geldim sizleri ziyaret ettim bazen yorum yazdım bazen yazmadım; ama unutmadım hiç birinizi :)))Buralarda yokken bir sürü şey yaşandı gitti özel, güzel, iyi, kötü... Gerek yok şimdi bunları paylaşmaya sadece şunu bilin ki BEN HAYATA YENİDEN DÖNDÜM YANİDEN BAŞLADIM YAŞAMAYA!

Ben yokken arayan, soran merak eden herkese çooook teşekkürler!!!


Artık buralardayım sık sık görüşmek dileğiyle...:)))