27 Mart 2012 Salı

EDES DÜNYA'NIN KURABİYELERİ

 Sanki aylardır blogta bir şey yayınlamıyormuşum gibi geliyor. Ekstra bir sorumluluk yüklüyor bu blog insana, hani dersini yapmayan öğrenciler gibi...Nisan ayında oldukça yoğun bir dönem başlayacak benim için; bir yandan pastalar, kurabiyeler ve diğer siparişler derken diğer yandan da otel :))) Umarım bu sezon herkes için çok keyifli geçer zira turizm zor zanaat. Sakın şikayet ediyorum sanmayın işlerimi çok seviyorum her ikisini de ama pasta yapmanın yeri bir ayrı bende. Her şeyin düzgün gitmesi için şimdiden program hazırlıyorum. Bu sene her şey çok daha güzel olacak öyle hissediyorum umarım herkes için böyle olur... İşte bu planları yaparken dün biraz bilgisayarımı ve fotoğraf makinemi temizlemek istedim. Aman Allah'ım o kadar çok yayınlanacak fotoğraf ve tarif var ki gözüm korktu birden, ama neyse ki onları da sıraladım yavaş yavaş yayınlayacağım.
İşte bu güzel buket de yayınlanmak için sırasını bekleyenlerin ilki olarak görücüye çıktılar. Edes Dünya'nın annesinin isteği üzerine doğum günü sürprizi olarak hazırlandılar. İnternet'te görüp beğendikleri modeli bana mail attılar, tek fark taçlar biraz farklı...Ben sitenin adını maalesef hatırlamıyorum ama sizler hatırlarsanız lütfen bilgi verin buradan da esinlenme adresini bildireyim... Edes Dünya'ya tekrardan uzun, mutlu ve keyifli yıllar diliyorum.
Sizler de sevgiyle kalın... En kısa zamanda sizlere de ziyarete geleceğim....

12 Mart 2012 Pazartesi

PORSELEN DEMLİK VE MAKET PASTALAR

 Merhabalar biliyorum bu hafta yine kar ve yağmur var her tarafta. Artık yaz gelsinnnn!!! T-shirtlerimi, şortlarımı özledim. Neyse ki az kaldı. Öncelikle geçen haftaya sürpriz bir maille başladım. Zaman zaman davetleri kıramayarak Porselen Demlik Çay Saati Etkinliklerine katılırdım. Ancak çekilişle hediye verdiklerinden haberim yoktu ve bir baktım ki Şubat ayının kazananı ben olmuşum. Hem demliğimi sizlerle paylaşmak hem de emeği geçen herkese tekrar teşekkür etmek istedim. Herkesin emeğine sağlık :)))


Bunlar da buradaki bir pastane için yaptığım maket pastalar, Sevgili Didem'in sayfasında beğendikleri pastaları maket olarak yapmamı rica ettiler. Ben de çok eğlenerek yaptım.
Kısa bir post oldu farkındayım ama bu aralar maalesef yoğunnn!!!!Ben arayı kapatırım merak etmeyin.
Herkese sımsıcak sevgiler...